ExtremeCloud™ IQ

Унікальна система управління мережею, яка дозволяє керувати провідною, бездротовою та розподіленою мережею

Illustration

ExtremeCloud™ IQ для наскрізного управління мережею

ExtremeCloud™ IQ

Cloud version

ExtremeCloud™ IQ – Site Engine

On-Premise version

Illustration
Illustration

ExtremeCloud™ IQ розроблена для оптимізації кожного аспекту вашої мережі від розгортання до обслуговування та покликана допомогти ІТ-спеціалістам і бізнесу зосередитися на тому, що для них дійсно важливо, замість того, щоб займатися рутинними та трудомісткими операційними завданнями.

Ключові переваги ExtremeCloud™ IQ

 • icon

  Клієнт, Пристрій, Network 360

  Отримайте повну картину продуктивності та безпеки кожного користувача та пристрою у вашій мережі або в її окремій частині

 • icon

  Управління єдиною політикою

  Детальне керування політикою дротового та бездротового зв’язку на основі шаблонів для тисяч пристроїв і сайтів 

 • icon

  Показники ефективності мережі 

  Аналіз даних, отриманих за допомогою машинного навчання, допомагає ІТ-спеціалістам легко визначати та контролювати робочий стан мережі з першого погляду 

Illustration

Технічна специфікація ExtremeCloud IQ

Інтегровані програми для основних мережевих операцій

ExtremeCloud IQ Essentials пропонує чотири ключові програми. WIPS, служби визначення місцезнаходження, IoT та керування гостями, що дозволяє організаціям скористатися перевагами комплексної платформи для дротового та бездротового керування, бізнес-аналізу, відстеження місцезнаходження, безпеки бездротового зв’язку, безперебійної реєстрації IoT та гостьового доступу, а також гостьового доступу через єдиний користувальницький інтерфейс, що спрощує керування мережею, водночас надаючи інформацію про мережу та бізнес.

 • Extreme AirDefense Essentials

  Extreme AirDefense спрощує захист, моніторинг і безпеку ваших бездротових локальних мереж. Extreme AirDefense постійно захищає мережу від зовнішніх загроз 24x7x365, а також включає в себе спеціальну інформаційну панель для забезпечення видимості в усіх місцях з точки зору бездротової безпеки. 

 • ExtremeGuest Essentials

  ExtremeGuest — це надійне та комплексне рішення для огляду залученості гостьових з'єднань, яке дозволяє ІТ-адміністраторам використовувати аналітичну інформацію для персоналізованої роботи з користувачами.  

 • ExtremeLocation Essentials

  ExtremeLocation Essentials підтримує технології Wi-Fi і BLE, і підприємства можуть відстежувати робочі процеси та активи, поточну або історичну діяльність, щоб покращити загальну роботу та ефективність. 

 • ExtremeIOT Essentials

  ExtremeIOT — це просте рішення безпеки IoT, розроблене для захисту дротових пристроїв IoT високого ризику. Завдяки застосуванню профілів безпеки він контролює підключення пристроїв IOT і доступ до мережі, а також дозволяє комунікації ІОТ лише для авторизованих пристроїв, блокуючи все інше. 

Illustration

Гнучке керування мережею без зусиль

Готові відчути переваги хмарних мережевих рішень Extreme?
Просто заповніть форму, щоб надіслати запит на демонстрацію.

Оберіть комплексне рішення під ваші потреби

Завдяки ліцензуванню Extreme Networks пропонує найбільш гнучкі, багатофункціональні рівні додатків, адаптовані до будь-якого бізнесу, бюджету та ІТ-потреб. 

Legacy Networking VS 

  ExtremeCloud™ IQ

Legacy Networking 

Розрізений дротовий та бездротовий
Управління тільки людиною
Кілька інтерфейсів управління
Користувачі та пристрої налаштовуються вручну 

ExtremeCloud™ IQ

Гнучкість: оптимізовано для масштабування бізнес-цілей Адаптивність: безперервні інновації та безпроблемна доставка Безпека: перевірено в середовищах, найбільш чутливих до ризику Технологічність: доступ до найкращих у світі технологій 


ExtremeCloud IQ – Site Engine (On-Premise)

ExtremeCloud IQ – Site Engine розширює переваги керування хмарною мережею ExtremeCloud IQ та забезпечує моніторинг локальної мережі, а також шлях міграції до хмари для сторонніх і нехмарних пристроїв із гнучкими моделями розгортання.  

ExtremeCloud IQ Site Engine забезпечує:

Централізоване керування, що забезпечує повну видимість на одному екрані ваших мережевих пристроїв у хмарі, поза хмарою та сторонніх мережевих пристроїв.
 Повністю інтегроване рішення на основі програмного забезпечення від одного постачальника, яке включає керування мережею, контроль доступу до мережі та мережеву аналітику, що забезпечує наскрізну видимість мережі та керування. 
Гнучкі моделі управління та розгортання: 
○ Публічний* + локальний (режим підключення до Інтернету) для керування мережею в загальнодоступній хмарі, а також можливість надавати гнучкі моделі розгортання для конкретних власних пристроїв і пристроїв різних постачальників. *До постачальників публічних хмар належать AWS, GCP і Azure. 
○ Локальний (режим без підключення до Інтернету) для дотримання певних галузевих і регіональних вимог. 

Інструменти керування робочими процесами та подіями для спрощення автоматизації мережевих завдань і забезпечення економії коштів за рахунок зменшення участі ІТ-персоналу в ручних трудомістких процесах. 


Illustration

Технічна специфікація ExtremeCloud IQ Site Engine

Інші мережеві рішення Extreme Networks

Illustration

Wireless

Контролери та бездротові точки доступу Extreme Wireless з новим поколінням Wi-Fi 6.

Illustration

Routing

Легка маршрутизація для високопродуктивного підключення з ExtremeRouting.

Illustration

Switching

Зробіть кожне підключення без зусиль за допомогою ExtremeSwitching.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Дякую!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.