ExtremeRouting 

Легка та безпечна маршрутизація для високопродуктивного підключення

Illustration

Спрощена та безпечна високопродуктивна маршрутизація

icon

БЕЗПЕКА

Захистіть вашу мережу від загрози кібератак і злому завдяки поєднанню надійного шифрування, автентифікації та сегментації з високим рівнем безпеки.

icon

ХМАРНЕ КЕРУВАННЯ

Поєднайте провідні в галузі маршрутизатори між ланками та хмарним керуванням четвертого покоління, щоб оптимізувати та спростити всі аспекти мережевих операцій від розгортання до підтримки.

icon

ГНУЧКІСТЬ

Платіть у міру вашого зростання завдяки портам та ліцензуванню пропускної здатності “на вимогу” в поєднанні з надійною мережевою безпекою з BGP FlowSpec і просунутими ACL для CPU і захисту рівня даних.

Ключові особливості ExtremeRouting

icon

Маршрутизація в масштабі Інтернету

Маршрутизатори Extreme Networks розгортаються в найбільш вимогливих мережах підприємств і сервісних провайдерів. Вони забезпечують розширені функції операторського класу, які використовують провідний у галузі код Extreme Routing для підтримки MPLS, Carrier Ethernet і технології накладення VXLAN для підтримки повних таблиць інтернет-маршрутизації з такими протоколами, як BGP, OSPF, MPLS і IS-IS.

icon

Хмарне керування SD-WAN

Наскрізне QoS, формування трафіку з урахуванням додатків і оптимізація продуктивності з такими функціями, як динамічний вибір шляху в реальному часі, трафік може передаватись через кілька висхідних каналів (в тому числі LTE) у режимі реального часу на основі з’єднання, продуктивності та доступності.

icon

Надійна мережева безпека

Завдяки поєднанню безпечної автентифікації, надійного шифрування та сегментації забезпечується захист програм, даних і користувачів від філії до хмари.

icon

Інтегрований хостинг додатків

Використовуйте вбудовані додатки на базі віртуальних машин разом із операційною системою – і все це без впливу на продуктивність. Ця мережева телеметрія може допомогти надати інформацію про мережу через вбудовані програми аналітики та навіть увімкнути нові мережеві програми без потреби в окремому апаратному пристрої.

Хмарне або локальне управління роутерами

ExtremeCloud IQ – Site Engine

Illustration

Інші мережеві рішення Extreme Networks

Illustration

Wireless

Контролери та бездротові точки доступу Extreme Wireless з новим поколінням Wi-Fi 6.

Illustration

Switching

Зробіть кожне підключення без зусиль за допомогою ExtremeSwitching.

Illustration

Management

Досягайте своїх бізнес та ІТ цілей за допомогою системи управління мережею ExtremeCloud IQ.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Дякую!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.