Extreme Wireless 


Забезпечте високу відмовостійкість бездротової мережевої інфраструктури з іноваційним Extreme Wireless

Illustration

Точки доступу Extreme Wireless з Wi-Fi 6 

icon

Стандарт Wi-Fi 6

Високоефективний Wi-Fi, який використовує новітні технології для оптимізації та захисту пропускної здатності в будь-якому середовищі.

icon

Хмарне управління

Поєднайте передове апаратне забезпечення Wi-Fi із хмарним керуванням наступного покоління Extreme, щоб спростити кожен аспект ІТ-операцій від розгортання до підтримки.

icon

Машинне навчання

Зробіть так, щоб мережа працювала на вас, а не навпаки, за допомогою автономного Wi-Fi, що базується на мільйонах корисних ідей для постійної адаптації та коригування продуктивності.

Покращіть продуктивність і безпеку мережі з Extreme Wireless

Швидкість і продуктивність

Завдяки новітнім технологіям Wi-Fi, включаючи OFDMA, MU-MIMO та двум програмованним 5 ГГц радіо, наші точки доступу забезпечують безкомпромісну продуктивність у найвимогливіших середовищах.

Моніторинг і контроль

У поєднанні з кращими практиками керуванням мережею, наші точки доступу отримують інформацію про продуктивність і безпеку користувачів, щоб допомогти адміністраторам як оптимізувати, так і захистити свою мережу та організацію.

Контекстна оптимізація

Точки доступу Extreme ідентифікують користувачів, пристрої та програми, застосовуючи контекстні мережеві політики для встановлення пріоритетів, обмеження продуктивності мережі на індивідуальному чи груповому рівні, щоб забезпечити максимальну пропускну здатність мережі.

Безпечний доступ

Захистіть корпоративні, гостьові, BYOD та IoT-пристрої на корпоративному рівні за допомогою параметрів автентифікації та детальних мережевих політик, які можна застосовувати глобально або налаштувати для локального доступу.

Моделі бездротових точок доступу Extreme Wireless

Перегляньте та порівняйте моделі Wi-Fi точок доступа Extreme Wireless в короткому гайді

Illustration

Гнучке та централізоване керування мережею

Керуйте мережею по-своєму


Хмарне управління

Публічна хмара Extreme оптимізує мережеві операції завдяки неперервним оновленням, високої доступності, передовій аналітиці та статистиці машинного навчання, а також доступу до порталу в будь-яку годину та будь-де. 
Приватна хмара Extreme надає ті ж переваги, що й публічне хмарне рішення, але її розгортають і обслуговують у вашому власному центрі обробки даних. Вона ідеально підходить для постачальників керованих послуг і клієнтів, які розгортають понад 5000 керованих пристроїв.

Локальне управління

Локальна хмара Extreme пропонує таку саму гнучку архітектуру, але в спрощеній і високорентабельній інфраструктурі, розгорнутій локально. Це рішення ідеально підходить для малих і середніх організацій, яким потрібна потужність хмари, а також повний контроль над їх локальним розгортанням.

Гібридне управління

Є можливість поєднання хмарного та локального управління мережевою інфраструктурою.

Інші мережеві рішення Extreme Networks

Illustration

Routing

Легка маршрутизація для високопродуктивного підключення з ExtremeRouting

Illustration

Switching

Зробіть кожне підключення без зусиль за допомогою комутаторів ExtremeSwitching

Illustration

Management

Досягайте своїх бізнес та ІТ цілей за допомогою системи управління мережею ExtremeCloud IQ.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Дякую!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.