ExtremeSwitching

Зробіть кожне підключення легким за допомогою ExtremeSwitching

Illustration

Зробіть кожне зʼєднання легким з Extreme Switching

icon

БЕЗПЕКА

Завдяки поєднанню політик безпеки на основі ролей, безпечного шифрування посилань і гіперсегментації - Extreme Networks допомагає захистити вашу мережу від загрози кібератак і злому.

icon

КЕРУВАННЯ В ХМАРІ

Поєднайте провідні комутатори галузі з потужним керуванням в хмарі, щоб оптимізувати та спростити всі аспекти мережевих операцій від розгортання до підтримки.

icon

АВТОМАТИЗАЦІЯ

Отримайте вищу продуктивність завдяки динамічному наданню мережевих послуг, коли користувачі та пристрої підключаються до мережі.

Ключові переваги ExtremeSwitching

 • icon

  Підтримка фабрик


  Як лідер у сфері мережевих технологій, Extreme пропонує гнучке портфоліо рішень для Ethernet та IP. Незалежно від того, чи трансформуєте ви свій кампус, центр обробки даних чи глобальну мережу, технології фабрики Extreme Networks забезпечують швидшу, гнучкішу та безпечнішу основу для вашого бізнесу. 

 • icon

  Хостинг додатків


  Комутатори Extreme Switches можуть запускати вбудовані додатки разом із ОС комутатора – і все це без впливу на продуктивність. Це може допомогти надати інформацію про мережу через вбудовані програми аналітики та навіть запустити нові мережеві додатки без потреби в окремому апаратному пристрої. 

 • icon

  Безпечне шифрування посилань


  Комутатори Extreme допомагають захистити ваш трафік завдяки підтримці IEEE 802.1AE MACsec на різних платформах комутаторів. MACsec — це поетапна функція безпеки, яка шифрує/дешифрує пакети між підключеними комутаторами або пристроями. 

 • icon

  Динамічні рольові політики безпеки


  Комутатори Extreme підтримують загальний механізм гранульованого налаштування політик для дротових і бездротових пристроїв. Ці політики визначаються централізовано, але застосовуються локально на комутаторі. Політики мігрують разом з користувачем, пристроєм і програмою, коли вони переміщуються мережею. 

 • icon

  Комплексна аналітика та AI/ML інсайти


  Розширена телеметрія додатків у поєднанні з ExtremeAnalytics забезпечує комплексну аналітику мережі та додатків. Завдяки постійній інтеграції в ExtremeCloud IQ потужна аналітична інформація на основі AI/ML дає можливість точно налаштувати мережу до того, як проблеми вплинуть на її обслуговування. 

 • icon

  Універсальні платформи


  Уникайте блокування технологічного процесу та переходьте до нових моделей розгортання, просто змінюючи програмне забезпечення, повторно використовуючи наявне обладнання. Подовжте термін служби своїх комутаторів, розгорнувши їх наново за потреби. 

Отримати каталог

Перегляньте основні рішення Extreme Networks, включно з моделями ExtremeSwitching

Illustration

Система управління мережею ExtremeCloud™ IQ

Автоматизація бездротової мережі, інтуїтивне управління та гарантія масштабу

Illustration

Інші мережеві рішення Extreme Networks

Illustration

Wireless

Контролери та бездротові точки доступу Extreme Wireless з новим поколінням Wi-Fi 6.

Illustration

Routing

Легка маршрутизація для високопродуктивного підключення з ExtremeRouting.

Illustration

Management

Досягайте своїх бізнес та ІТ цілей за допомогою системи управління мережею ExtremeCloud IQ.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Дякую!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.